Shikoni gafën e Mane në derbin ndaj Everton (VIDEO)

Liverpooli po luan derbin ndaj Evertonit teksa një veprim i Sadio Mane ka marrë vëmendjen në mediat ndërkombëtare.

Sulmuesi ganez është nisur në sulm menjëherë me të dëgjuar fishkëllimen e gjyqtarit edhe pse ky i fundit i kishte rënë bilbilit për të mbajtur një minut heshtje.

Me të kuptuar gabimin, Mane është rikthyer dhe iu është bashkëngjitur shokëve.


Shtuar 21.06.2020 19:01