Shënohen dy gola të shpejtë në Man.United – LASK (VIDEO)

Pas pjesës së parë të mbyllur pa gola mes Man.United dhe LASK, miqtë kanë arritur të zhbllokojnë rezultatin në të dytën.

Wiesinger ka dërguar topin në rrjetë në minutën e 55′ por skuadra e Solskjaer ka reaguar menjëherë duke barazuar me Lingard në të 57′. /albeu.com/


Shtuar 5.08.2020 20:18