Sadiku në super formë, shënon sërish për Malagën (VIDEO)

Armando Sadiku ka shënuar sërish në Spanjë.

Bomberi shqiptar ka realizuar golin e 12-të në kampionat, dhe është vetëm 2 gola larg rekordit, si futbollisti me më shumë gola në historinë e klubit të Malagës brenda një sezoni.

29-vjeçari gjeti rrugën e rrjetës në minutën e 28-të të sfidës ndaj Extremadura.


Shtuar 20.06.2020 21:39