Reagimi epik i lojtarëve të Barçës kur shohin fanellën e re që do mbajnë veshur (VIDEO)

Ka pak ditë që Barcelona ka publikuar fanellën bazë me të cilat do të luajnë në edicionin 2020/21

Si një pjesë e madhe e skuadrave evropiane edhe katalunasit kanë publikuar pamjet e para të fanellës së tyre që do i përdorin kur janë vendas.

Lionel Messi, Frenkie de Jong, Sergi Roberto dhe Sergio Busquets ishin pjesë e prezantimit të tyre.

Por, nëse shikoni reagimin e mesfushorit holandez, atij duket se nuk i pëlqejnë ato.

Kur jemi te kjo preferencë, tifozët kanë kritikuar Barcelonën dhe Niken për këtë dizajn, pasi sipas tyre ato duken si të Crystal Palaces.


Shtuar 15.07.2020 12:03