“Pse unë e solla Koronavirusin”?, provokon Adebayor: Nxierr makinat super luksoze (VIDEO)

Pak ditë më parë një deklaratë e Emanuele Adebayor bëri bujë në rrjetet sociale.

Afrikani provokoi me përgjigjen kur u pyet nëse do të ishte i gatshëm të kontribonte në luftën ndaj Covid-19 ai tha:

“Pse unë e Solla Koronaviursin”? Kaq mjaftoi që ai të kritikohet nga njerzit e futbollit, shkruan Albeu.com.

Pasi siguroi që nuk do të kontribuojë në luftën kundër koronavirusit, ai ka publikuar një video në të cilën reklamon makinat super luksoze duke provokuar kështu sërish mediat dhe njerzit që ndjekin futbollit. /albeu.com/


Shtuar 4.05.2020 19:40