Po Sara ç’mendon? Publikohen skenat “romantke” të Ledrit me modelen (VIDEO)

Kënga “Prej Inati” e Ledri Vulës është një ndër këngët e tij të fundit më të susksesshme ku numëron 4 milion klikime në YouTube.

Ashtu si kënga edhe videoklipi është mjaft i veçantë ku Ledri shfaq anën e tij romantike me modelen që ka në krah.

Por siç duket në prapaskenat e publikuar skenat romantike me modelen nuk paskan qenë aq të thjeshta për tu rezalizuar por disi të sikletshme.

Kujtojmë se me 1 Prill Ledri konfirmoi më në fund lidhjen e shumë përfolur me të dashurën e tij, Sara Hoxha.

Patjetër që skenat e mësipërme janë pjesë e punës së reperit dhe jo vetëm Sara, por të gjithë i mirëkuptojnë./albeu.com/


Shtuar 22.04.2020 07:30