Plas keq te Tottenham, përplasje fizike mes Son-Lloris, Mourinho ul kokën nga turpi (VIDEO)

Te Tottenhami nuk ka qetësi.

Pas rezultateve të dobëta ku janë me një këmbë jashtë zonës Champions, në fund te pjesës së parë në ndeshjen Tottenham-Everton ka pasur një përplajse të fortë me Lloris dhe Son.

Për më shumë shikoni videon. /albeu.com/


Shtuar 6.07.2020 20:21