Për një bluzë bëhet agresiv, Xhensila publikon “sherrin” me Besin (VIDEO)

Xhensila i ka shkrirë së qeshuri fansat me videot e fundit të postuara në Instagram, që tregojnë më së miri një situatë të cilën e kalon çdo çift shqiptar. Këngëtarja tregon një zënkë mes saj dhe Besit dhe e gjitha për një bluzë.

Xhensila i ka marrë një bluzë Besit ndërsa aktori kërkon t’ja kthejë.

“Kjo bluza më pëlqen shumë”, i thotë Xhensila Besit ndërsa ai ia merr nga dora. “U bëre agresiv për një bluzë”, vazhdon Xhensila duke qeshur. “1 bluzë? Më ke marrë 77 bluza! S’i gjej dot”, ia kthen Besi.


Shtuar 4.05.2020 13:17