Një partner si Eduarti, Arbana kokë e këmbë e dashuruar me regjisorin: Motivimi im (VIDEO)

Tashmë një ndër çiftet më të dashur të publikut shqiptar, Arbana dhe Eduarti nuk ngurojnë të publikojnë mometet më të bukura me njëri-tjetrin.

Kështu ka ndodhur edhe së fundmi ku Arbana ka publikar në InsataStory një video të Eduartit teksa është në palestër duke shkruar: Motivimi im për palestër./albeu.com


Shtuar 31.01.2020 09:23