Neymar shënon dopietë dha ia dedikon golat Kobe Bryant (VIDEO)

PSG triumfoi 0-2 ndaj Lillë.

Në minutën e 28-të, Neymar kaloi në avantazh PSG-në pas një gjuajtje të bukur në hyrje të zonës. Ky ishte goli i shtatë radhazi në Ligue 1

Në minutën e 52-të ka ardhur edhe goli i dytë nga pika e bardhë e penalltisë. Ky gol iu dedikua legjendës Kobi Brajant, që u nda nga jeta sot.

Braziliani ka marrë lajmin gjatë pushimit të ndeshjes Lille-PSG. Ai bëri numrin “24” përpara kamerave dhe më pas ngriti kokën nga qielli.


Shtuar 26.01.2020 22:28