“Ne luajm”, në këto ditë karantinë Jonida Maliqi ndan momentet më të bukura me të birin (VIDEO)

Jonida Maliqi ka treguar në rrjetet sociale se këto ditë ka vendosur të vetizolohet së bashku me djalin e saj, Dan dhe dy prindërit.

Këngëtarja ka publikuar jo pak video gjatë momenteve spontane me mamanë në shtëpi, duke shkaktuar shumë të qeshura tek ndjekësit.
Së fundmi Maliqi ka ndarë një video ku shfaqet vogëlushi i saj duke kënduar.

Ndërsa në videon pasardhëse Jonida ka treguar se po luan me Danin, duke kaluar kështu kohën e tyre të lirë.
Kujtojmë se vetëm pak ditë më parë, Jonida festoi ditëlindjen e saj, ndryshe nga çdo vit më parë, për shkak të gjendjes kritike në vend.


Shtuar 31.03.2020 19:54