Mourinho ndjek rreptësisht nga shtëpia lojtarët, stërvitet njëkohësisht me ta (VIDEO)

Trajneri i Totenhemit, Jose Mourinho po ndjek me rreptësi sesi po stërvitjen lojtarëve të tij gjatë periudhës së izolimi, shkaktuar nga përhapja e koronavirusit.

Sipas një videoje publikuar nga skuadra e Totenhemit në faqen zyrtare në Twitter, trajneri portugez shihet sesi stërvitet vetë mbi një biçikletë dhe udhëheq skuadrën e tij me anë të komunikimit me kamera.

E gjitha kjo bëhet që skuadra e portugezit të mos humbasë formën fizike gjatë kësaj periudhë izolimi, por të janë sa më të gatshëm për rifillimin e kampionatit kurdo që të rikthehen në fushë.


Shtuar 1.04.2020 17:31