Me pamjet ku Melania refuzon Trump, Rihanna ironizon rëndë çiftin presidencial (VIDEO)

Për të disatën herë, Melania Trump sërish iu është shmangur Donald Trump.

Zonja e Parë e Amerikës është parë teksa injoron të gjitha përpjekjet e bashkëshortit të saj për t’i kapur dorën. Të shumta kanë qenë reagimet online, jo vetëm nga njerëzit e thjeshtë, por edhe nga personazhet e njohur.

Këtë herë videoja është publikuar nga Rihanna në profilin e saj të Instagramit.

Artistja e ka shpërndarë videon e në sfond të saj ka vendosur këngën e saj “Needed Me” dhe në mbishkrimin e videos shkruan:

“Melania-s i pëlqen arti”, duke e shoqëuar me hashtagun #78, duke nënkuptuar që amerikanët i ndajnë vetëm 78 ditë nga zgjedhjet.


Shtuar 20.08.2020 10:10