Mbrojtësi i Premier League bën rolin e portierit (VIDEO)

Një ngjarje interesante ka ndodhur sot në futbollin anglez në ndeshjen mes Bournemouth dhe Norwich.

Mbrojtësi i Bournemouth Steve Cook,ka bërë pritjen e sezonit në Premier League.

Cook u përjashtua me karton të kuq pasi priti gjuajtjen e kundështarit duke ndihmuar portierin e tij i cili mbeti larg portës.

Norwich pati një penallti në dispozicion të cilën në gol e ktheu Pukki.


Shtuar 18.01.2020 17:34