La Liga kujton CR7, këto janë 5 supergolat e portugezit me fanellën e Realit (VIDEO)

Në një kohë që futbolli është ndalur faqja zyrtare e La Liga po fillon gola të së kaluarës, shkruan Albeu.com.

Këtë radhë La Liga ka kujtuar CR7 me 5 supergolat e tij me fanellën e Realit.

Ronaldo ka shënuar ndaj Espaynol, Rayo Valleciano, dy herë Osasunës, dhe Valencias.

Për më shumë shijoni supergolat. /albeu.com/


Shtuar 22.04.2020 14:59