Shokon modelja joshëse: Kam shkuar me 7 basketbollistë të NBA brenda një nate (FOTO LAJM)

Modelja superseksi me pseudonimi “Ayyejae” ka bërë një rrëfim shokues që po bën xhiron e internetit. Bukuroshja ka pranuar se ka shkuar me 7 basetbollistë të NBA.

Ajo tregoi se për ditëlindjen e saj ajo ka ka kryer marrëdhënie seksuale me 7 lojtarë të NBA brenda një nate. Besohet se basketbollistët janë të skuadrës Feniks.

Këtë deklaratë bukuroshja e bëri në një intervistë për “No Jumper Podcast”.

“Për ditëlindjen time i pashë ato të gjithë. Unë e bëra në dhomën e hotelit dhe pastaj ato erdhën të gjithë”, tha modelja që më pas shtoi se kishte bërë me ta me rradhë seks oral.

“Ayyejae” është një modele që aktivitetin e saj e ka më shumë në rrjetin social “Instagram”.


Shtuar 21.08.2020 08:02