“Javë e rrëmujshme”, Arbenita le Kosovën pas videos intime (VIDEO)

Arbenita është kthyer ndër emrat më të komentuar në media.

Modelja Arbenita Ismajli është rikthyer sërish në personazhet më të komentuara në media e publik.

Kjo për shkak se është publikuar një video e saj duke u puthur me një djali i cili ajo thotë se është ish i dashuri i saj.

Arbenita ka reaguar duke treguar se kjo video është realizuar para katër vitesh dhe se ajo e do Feron.

Më pas i ka bërë disa postime të tjera në Instagram ku ka treguar se si po e kalon vikendin.

Në to ajo duket se po e shijon mjaft mirë fundjavën.


Shtuar 18.01.2020 12:20