“Ishim të detyruar”, çoi të ëmën te Eni Çobani, djali sqaron të vërtetën (VIDEO)

Puntata e djeshme në “Përputhen” nisi me debate të zjarrta mes konkurentëve dhe opinionistit Olti Currit.

Ishte Brikeno, konkurenti i ri ai i cili u vu përballë moderatorëve për shkak të një video të tijën që qarkullon në ‘Youtube’. Në video Brikeno shihet përballë mamanë e tij në emisionin “Shihemi në gjyq” për të zgjidhur problemin e një prone familjare.

Për këtë video janë dërguar mesazhe të shumta kundrejt produksionit dhe Olti Currit duke u shprehur se Brikeno mund të jetë aktor.

Konkurentit iu dha mundësia të shpjegohej gjatë emisionit aty ku pranoi se ka pasur një konflikt por jo me mamanë e tij por me një palë të tretë.

“Është e vërtetë që kam qënë në atë emision me mamanë time. Nuk ka qënë debat midis mamasë sime por mes një pale të tretë dhe ishim të detyruar të ishim në një program të tillë për të marrë atë që është e jona”- u shpreh Brikeno në minutën e 11.

E pyetur nga Nevina se është akuzuar si aktor ne “Shihemi në gjyq”, Brikeni e ka mohuar totalisht.

Më pas gjatë rubrikës u mundësua një lidhje direkte me mamanë e Brikenos e cila tha që ka një marrëdhënie të shkëlqyer me djalin e saj pavarësisht gjithçkaje që ka ndodhur.


Shtuar 24.02.2020 08:30