Ia hodhi paq burgut dhe pse iu kap armë, Fjolla Morina rikthehet e lumtur në Instagram (VIDEO)

Këngëtarja Fjolla Morinë është në “arrest shtëpiak” pasi u kap në Morinë, duke kaluar kufirin me armë zjarri dhe 23 fishekë.

Pavarësisht veprës penale që dënohet deri në 7 vite burg, dhe dëshmisë së rremë për shtatzënëni, Morina i shpëtoi burgut dhe tashmë gjendet në shtëpinë e saj.

Pas zërave dhe netëve që kaloi në qeli, Fjolla Morina e ka hedhur pas si ngjarje dhe është rikthyer në Instagram.

Krah vajzës së saj e cila i shpreh dashurinë, Morina duket e grimuar dhe e lumtur. /albeu.com/


Shtuar 23.09.2020 15:17