Graciano flet për marrëdhëniet intime: Femrat shqiptare nuk dinë (VIDEO)

Balerini i njohur, Graciano Tagani shprehet gjithnjë pa dorashka në emisione e intervista ku është i ftuar dhe kështu ka ndodhur edhe së fundmi. Graciano ishte i ftuar në emisionin “Mes Yjesh” në Ora News me gazetarin Ronaldo Sharka. Ky i fundit i kërkoi balerinit që të thoshte tri gjërat që urren më shumë tek gjinia femërore.

Graciano pa u menduar shumë tha se nuk i pëlqen fakti që vajzat shqiptare nuk janë të lirshme.

“Nuk kanë lirshmëri qoftë edhe në kërkimin e seksit, në qoftë se një femër i duhet për të bërë seks, ka turp të t’a thotë. Duhet të shtrëngohet…”, u shpreh Graciano duke shtuar se nuk ka kuriozitet kur një femër e ngacmon vetë.


Shtuar 8.05.2020 09:42