G Bani flet për ish të dashurën: Është super e njohur, nëse i them emrin shqiptarët do e quajnë k***ë (VIDEO)

Këngëtari i mirënjohur G Bani, ka qënë i ftuari i dytë në emisionin Glamour Zone në TV ORA, ku pasi promovoi albumin e tij me të ri, vendosi të flas edhe për një ish të dashur të famshme.

Edhe përse moderatorja Ester Bylyku, i kërkoi të zbulojë emrin, G Bani, e ruajti sekret emrin e vajzës në fjalë, për ta ruajtur nga paragjykimet e shqiptarëve.

Ester Bylyku: Me cilën nga femrat e shoë bizit ke patur lidhje?

G Bani: Kam patur lidhje me femër të shoë bizit, por absolutisht nuk do ta tregoj emrin e saj. Më fal por e ndjej ta them, nuk është shoqëria shqiptare e tillë që të pranojë G Banin të dalë dhe të tregojë lidhjen me atë vajzë. Ditën tjetër do ta quajnë kurvë.

Ester Bylyku: Është e njohur?

G Bani: Është super e njohur!


Shtuar 24.04.2020 19:32