Futet në lavatriçe, supriza i Wilshire për shokun e skuadrës po bëhet virale (VIDEO)

Një episod humoristik po bën xhiron në rrjetet sociale në Angli.

Protagonist për këtë histori janë bërë 2 futbollist të West Hamit në Premier League, Jack Wilshere e Declan Rice. Ish mesfushori i Arsenalit, Wilshere për ta befasuar Ricen që kishte ditëlindjen, futet në një lavatriçe gjigande që ndodhej në dhomat e zhveshjes tek klubi i West Ham.

Në momentin që aty pranë kalon mesfushori i talentuar i kombëtares Angleze, Wilshere hap derën e lavatriçes duyke e trembur shumë Ricen. Ky momet është fiksuar nga kamerat dhe është bërë viral në rrjet.


Shtuar 14.01.2020 13:59