Fantastik Interi, zhbllokon rezultatin ndaj Atalantës (VIDEO)

Interi ka arritur të zhbllokojë shumë shpejt ndeshjen përballë Atalantës në San Siro.

Goli u gatua dhe u shënua nga ndeshje fantastike LukakU-Martinrez, me belgun që shërbeu dhe argjentinasin që e shpërbleu me gol në minutën që në minutën e 3′. /albeu.com/


Shtuar 11.01.2020 19:57