E dhimbshme, Britney Spears ndan me ndjekësit momentin kur theu këmbën (VIDEO)

Britney Spears, ndau në rrjet pamje nga incidenti i saj i fundit kur theu këmbën madje dëgjohet edhe zhurma.

Në video Spears shfaqet e veshur sportive me pantallona të shkurtra të zeza dhe një crop top.

Në momentin e fundit shohim sesi këmba përthyhet dhe këngëtarja rrëzohet në dysheme nga dhimbja e tepërt.

“Unë kam 6 muaj që nuk kam kërcyer!!!! Dhe po …. E di që jam këmbëzbathur… mos qeshni se e zotëroj më mirë skenën kështu!!!! PS, ju mund të dëgjoni kur kam thyer këmbën këtu ???… .. më falni është pak e zhurmshme !!!!!”


Shtuar 27.02.2020 14:22