Dëmtohet rëndë portieri i Arsenal, largohet nga fusha në minutën e 40′ (VIDEO)

Portieri i Arsenal, Leno ka pësuar një lëndim të rëndë kundër Brighton që është duke u zhvilluar.

Në minutën e 36-të, duke u munduar ta kontrolloj topin me duar, Leon bëri një rënie jo të kujdesshme duke pësuar një lëndim të rëndë.

Leno në minutën e 40-të u detyrua të largohet nga loja dhe në vend të tij hyri Martinez, portieri rezerv.

Rezultati momental pas 45 minutave është 0:0.


Shtuar 20.06.2020 15:00