Dalin pamjet e sherrit: I plagosën motrën me thikë, Meguajër nuk përmbahet (VIDEO)

Herri Meguajër u përfshi në një sherr që bëri bujë, në ishullin grek, Mikonos. Mbrojtësi i Junajtid së bashku me disa miq të tij, patën një sherr masiv me disa turistë të tjerë britanikë.

Pas përleshjes me britanikët, ku nuk munguan grushtet dhe sendet e forta, Meguajër pa motrën e tij, të cilën ia kishin plagosur me thikë te krahu dhe aty nuk është përmbajtur më.

Mediat britanike bëjnë me dije se futbollisti ka shpërthyer ne grushte dhe nuk e përmbante dot veten.

Gjithashtu janë zbuluar edhe pamjet e sherrit, të cilat mund t’i shikoni në videon e mëposhtme.


Shtuar 23.08.2020 15:06