Crudeli shpërthen në lot pas golit të Zlatan (VIDEO)

AC Milan shënoi fitore të pastër 2:0 ndaj Cagliarit sot në udhëtim.

Leao dhe Ibrahimoviq shënuan për Milanin, i cili dha shenjat e para të ringjalljes.

Tiziano Crudeli, fansi i flaktë i Milanit i cili kishte qarë pas humbjes 5:0 ndaj Atalantas, sot pati tjetër gjendje.

Ai “shpërtheu” prapë në lot, por ishin lot gëzimi pas fitores së ekipit të zemrës.


Shtuar 12.01.2020 07:33