Çfarë po mundohet të bëj? Loredana gjen gjithmonë një mënyrë pë të publikuar Mozzik (VIDEO)

Prej muajsh tashmë Mozzik dhe Loredana kanë bërë publike ndarjen e tyre, por vajza Hana i mban gjithmonë në kontakt dyshen në fjalë.

Ditët e karantinës reperi i njohur Mozzik po i kalon në Kosovë, ndërsa ish partnerja e tij ndodhet në Zvicër së bashku me të voglën e tyre Hanën. E ndodhur larg të atit, Hana ka filluar të ndjejë mall për të.

Loredana ka publikuar në Instastory një video të Hanës e cila sheh një foto të Mozzikut dhe Loredanës e afrohet për ta puthur.

“Puthje për babain”, ka shkruar Loredana krahas postimit dhe gëzimi duket në sytë e Hanës.

Edhe pse disa herë kanë hedhur thumba për njëri-tjetrin në rrjetet sociale, në intervista të ndryshme, por edhe në këngë, Loredana nuk resht së treguar dashurinë dhe gëzimin kur Hana sheh të atin. Nuk është hera e parë që reperja bën këtë veprim e me shumë mundësi s’do jetë as e fundit.


Shtuar 16.04.2020 17:26