Calhanoglu barazon shifrat me një perlë (VIDEO)

Milan-Bodo është ndezur menjëherë! Kanë mjaftuar dy gola që në “San Siro” mos mungojë spektakli.

Fillimisht ishte ekipi surprizë norvegjez që me një aksion shumë të bukur ka gjetur golin me Junker.

Por, ka zgjatur fare pak avantazhi dhe Calhanoglu me një supergol nga distanca ka barazuar shifra në 1-1.


Shtuar 24.09.2020 19:04