Bilbao – Atletico Madrid, mbyllet në barazim pjesa e parë (VIDEO)

Një ndeshje mjaft rëndësishme është duke u luajtur në La Liga mes Atletik Bilbaos dhe Atletiko Madridit në “San Mames”.

Ndeshja u zhbllokua nga vendasit në minutën e 37′ nga Muniain, por miqtë reaguan shpejtë dhe barazuam me Diego Costan në minutën e 39′. /albeu.com/


Shtuar 14.06.2020 13:09