Befasohet Roma, Sassuolo shënon dy gola(VIDEO)

Sassuolo ka zhbllokuar shumë shpejt ndeshjen përballë Romës në “Città del Tricolore”.

Për vendasit ka shënuar Caputo fillimisht në minutën e 7′ dhe sërish i njëjti autor në minutën e 16′ duke shokuar Romën e cila tashmë e ka shumë të veshtirë për të siguruar të paktën barazimin. /albeu.com/


Shtuar 1.02.2020 20:05