“Më kë bërë pafund të lumtur”, familja e Getoarit dhe Marinës u bë me 3 anëtarë (FOTO LAJM)

Ka ardhur koha që Geoari dhe Marina të shtojn një anëtar të ri në familjen e tyre të vogël dhe ajo quhet Mini.

Çifti ka vendour të marrë një mace të rracës “British shorthair” dhe marina duket se është më e lumtur se kurrë për këtë.

“Mini është dashuria ime më e re”, ka shkruar Marina Vjollca tek postimi që ka hedhur në InstaStory.

Mesa duket Mini qenka një dhuratë nga një mikeshë e saj, e cila e ka etiketuar dhe e ka falenderuar.

“Të dua shumë shpirti im. Më ke bërë pafund happy”, është shprehur Marina për të.

Macet “British shorthair” përshkruhen si mace shumë besnike dhe të dashura.

Mini me siguri do i gëzojë shumë Marinën dhe Getin dhe do ua bëjë karantinën më argëtuese.

Ndërkohë, koronavirusi nuk e ka ndalur Marinën që të vazhdojë punën me emisionin “Klanifornia” çdo të shtunë.


Shtuar 29.04.2020 11:48