“Kërcet” grushti në NBA, ai që e pëson është gjyqtari (VIDEO)

Në NBA po zhvillohen ndeshje të rëndësishme në fazë të play-offit.

Tashmë po zhvillohet ndeshje shumë të rëndësishme, dhe në këtë fazë nuk mungojnë edhe incidentet.

Kështu, një përleshje ndodhi mbrëmë në takimin ndërmjet Orlando Magic dhe Milwaukee Bucks.

Ishte duke u zhvilluar minuta e gjashtë e çerekut të dytë, kur James Ennis dhe Marvin Williams u përleshën mes vete.

Për t’i ndarë dy basketbollistët intervenuan stafet e skuadrave, bashkëlojtarët e tyre por edhe gjyqtarët e ndeshjes, ku ky i fundit e pësoi më shumë.


Shtuar 23.08.2020 09:08