ZYRTARE/ Milani shkarkon Zvonimir Boban

Milani vetëm pak minuta më parë ka bërë zyrtar shkarkimin e drejtorit e klubit, Zvonimir Boban.

Po ashtu në këtë njoftim klubi e ka uruar drejtorin e deritanishëm për kontributin e tij që ka dhënë në klub.

Mirëpo sipas tyre ambiciet e këtij klubi janë që të rikthehen në nivelin e parë të futbollit evropian.

Kurse klubi ka konfirmuar që do të vazhdojnë të mbështesin Stefano Piolin dhe skuadrën e parë duke qëndruar optimist për ndeshjet e radhës.


Shtuar 7.03.2020 17:14