ZYRTARE/ Kompletohen çiftet për çerekfinalen e Ligës së Kampionëve (FOTO LAJM)

Tashmë janë kompletuar edhe çiftet çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Ky kompeticion do të na dhurojë ndeshje fantastike në ditët në vazhdim.

Skuadrat elitë të këtij kompeticioni do të takohen mes veti për të tregur me të mirën në fushë, dhe njëra nga to do të korurzohet me trofeun e madh.


Shtuar 8.08.2020 21:31