ZYRTARE/ Ergys Kace firmos me kundërshtarët e PAOK

Ergys Kaçe është edhe zyrtarisht futbollist i Arisit të Selanikut.

Mesfushori i kombëtares së Shqipërisë, Kaçe, ka vendosur të vazhdojë aventurën e tij me skuadrën rivale të PAOK, Aris.

Lojtari ka nënshkruar kontratë dy vjeçare me klubin e ri.

Aris garon në Superligën e Greqisë dhe kjo pritet të jetë aventurë e mirë për korçarin.

Mbetet të shihet se si do të bëjë Kaçe me fanellën e ri, ‘verdhezi’.


Shtuar 3.10.2020 17:08