ZYRTARE/ Diaz firmos për Milanin, ja detajet e kontratës

Brahim Diaz ka kompletuar huazimin e tij nga Real Madridi tek Milani. Lojtari do mbajë fanellën me numër 21.

Marrëveshja do jetë thjesht huazim, pa të drejtë blerjeje. Kontrata e Diazit me Milanin do jetë deri në vitin 2021.

“Brahim Diaz i është bashkuar shokëve të ekipit dhe trajnerit Pioli në Milanelo në përgatitje për sezonin e ri.

Ai do veshë fanellën me numër 21”, shkruan Milani në rrjetet sociale.


Shtuar 4.09.2020 17:25