“Zjarr”, ylli i Barcelonës shkoi me biçikletë në Camp Nou për ndeshjen kundër Espanyol (VIDEO)

Për të dy skuadrat ndeshja e mbrëmshme kishte një rëndësi të madhe, me Barcelonën që po vazhdon të shpresojë për titull, dhe Espanyol, që shpresonte të mos binte nga kategoria.

Para fillimit të kësaj ndeshje, mbrojtësi Gerard Pique ka marrë vëmendjen e medieve me veprimin e tij.

Ai ka ardhur në ‘Camp Nou’ me biçikletë, dhe jo me makinë, siç shohim zakonisht futbollistët.


Shtuar 9.07.2020 06:16