Zhbllokohet supersfida e titullit, Olympiakos ndëshkon Paok (VIDEO)

Është zhbllokuar rezultati i supersfidës së kampionatit grek mes Paok dhe Olympiakos.

Miqtë kanë shënuar falë një autogoli të vendasve me autor Giannoulis. /albeu.com/


Shtuar 23.02.2020 18:52