Zhbllokohet finalja e Kupës së FA, Chelsea në avantazh (VIDEO)

Është zhbllokuar shumë shpejt finalja e Kupës së FA mes Chelsea dhe Arsenal.

Janë “blutë e londrës” ata që kanë kalaur në avantazh në minutën e 5′ me Pulisic. /albeu.com/


Shtuar 1.08.2020 16:45