Zbulohet arsyeja e momentit që është bërë viral nga ndeshja Milan – Juventus

Mbrëmë Milani shënoj fitore të madhe kundër Juventusit me rezultat 4:2.

Një nga momentet më interesante të ndeshjes ishte kur Ibra shënoj gol nga penaltia dhe buzëqeshi në drejtim të Ronaldos.

Mediat kanë arritur të dëgjojnë se çka kishte ndodhur para se të goditej penaltia.

“Ti e njeh atë, ti e njeh atë” ishin fjalët e Ronaldos për Szczensyn para se Ibra të godiste.

Pasi kishte shënuar, suedezi e kishte shikuar Ronaldon dhe kishte buzëqeshur me ironi.


Shtuar 8.07.2020 12:01