Ylli francez nënshkruan me skuadrën e Ronaldo “Fenomenit”

Ish-ylli PSG-së, Hetem Ben Arfa është transferuar te skuadra e Real Valladolidit.

Pas Rennes, Ben Arfa ka vendosur të transferohet në Spanjë.

Ben Arfa llogaritej si yll i madh i futbollit, por që karriera e tij është përcjell me probleme të ndryshme dhe ai nuk ka arritur të shpërthente asnjëherë siç është pritur.

Aksionari më i madh i Valladolis, legjendari Ronaldo e ka prezantuar Ben Arfan te skuadra e re.


Shtuar 28.01.2020 15:26