Wijnaldum shumë pranë transferimit te Barcelona

Ginny Wijnaldum është shumë pranë transferimit te Barcelona teksa katalunasit pritet të paguajë 15 milionë euro.

Holandezi është në vitin e tij të fundit në kontratën me Liverpoolin dhe duket se ai dëshiron të punojë me trajnerin e ri të Barcelonës, Ronald Koeman.

Wijnaldum shihet si pasuesi ideal i Melos i cili ju bashkua Juventusit.


Shtuar 7.09.2020 14:47