Tifozët e presin me një mesazh Ibran në “San Siro” (FOTO LAJM)

Zlatan Ibrahimovic pritet të debutoj me Milanin në ndeshjen kundër Atalantës në San Siro.

Sulmuesi suedez fillimisht është vendosur në stol, por mund të inkuadrohet gjatë lojës.

Tifozët e Milanit e kanë mirëpritur ardhjen e tij dhe kanë vendosur një mesazh për të.

“Sfidë e re për të jetuar së bashku. Mirë se riktheheni Ibra” është mesazhi i tifozëve të Milanit.


Shtuar 6.01.2020 14:43