Super ndeshja e Premier League, Tottenham-Manchester City: Formacionet zyrtare

Tottenham dhe Manchester City do të luajnë ndeshjen e javës së 25-të të Premierligës.

Jose Mourinho do të ketë përballë njërin nga rivalët më të mëdhenj, Pep Guardiolën.

Këto janë formacionet zyrtare:

Tottenham: Lloris; Aurier, Alderweireld, Sánchez, Tanganga; Lo Celso, Winks, Alli; Lucas Moura, Son, Bergwijn

Manchester City: Ederson; Walker, Fernandinho, Otamendi, Zinchenko; Gündogan, Rodri, De Bruyne; Mahrez, Agüero, Sterling.


Shtuar 2.02.2020 15:35