Situata del jashtë kontrollit, momenti kur presidenti i Fenerbahces përleshet me tifozët (VIDEO)

Derbi Fenerbahce–Galatasaray përveç super atmosferës në shkallët e stadiumit gjithmonë dhuron edhe tensione brenda fushës.

Skuadra e Galatasaray ka arritur që të fitoj sot derbin e madh turk me rezultatin 1:3, duke e marrë kështu fitoren e parë në tempullin e kundërshtarëve pas 20 viteve.

Pas derbit presidenti i Fenerbahces Ali Koc “shpërtheu” dhe ishte shumë afër përleshjes me tifozët e klubit të tij.

Situata doli jashtë kontrolles por Ali Koc e evitoi këtë pa ndonjë skandal më të madh.


Shtuar 23.02.2020 20:35