Short ferri në Champions, ja ndeshja “big”

Në Grupin A do të ketë ndeshje “big”.

Kështu shorti ka rezervuar që në të njëjtin grup të përballen Bayern dhe Atl Madrid /albeu.com/

Grupi A:

Bayern Munich

Atletico Madrid


Shtuar 1.10.2020 15:59