Setien publikon listën e lojtarëve të Barcelonës për ndeshjen e kupës (FOTO LAJM)

Barcelonën e pret një ndeshje e vështirë përballë Atletico Bilbaos për kupën e mbretit. Mes një krizë të brendshme katalanasit do të duhet të mposhtin Bilbaon në shtëpinë e këtyre të fundit për tu kualifikaur në fazën cerekfinale.

Setian ka bërë publike listën e 20 lojtarëve që do të jenë të gatshëm të japin kontributin e tyre me Arturo Vidal të kthyer pas mungesës ndaj Levantes, me Umtiti që duhet të stërvitet veçmas dhe 5 lojtarë nga akademia. /albeu.com/


Shtuar 6.02.2020 08:55