Rrëfehet Diletta Leotta, flet për mardhënien me Ibrën

Diletta Leotta, prezantuesja e Dazn, ka rrëfyer detaje nga jeta e saj private në një intervistë për revistën “Chi” me rastin e publikimit të librit të saj të pare.

Por bukuroshja e televizionit nuk i ka shpëtuar as pyetjeve me “spec”.

Gjatë verës, biondja është përfolur për një flirt me sulmuesin e Milan, Zlatan Ibrahimoviç, gjë që është hedhur poshtë pasi sipas saj, nuk i pëlqejnë lidhjet me burra të martuar, raporton Ora News.

Diletta Leotta, prezantuesja e Dazn, ka rrëfyer detaje nga jeta e saj private në një intervistë për revistën “Chi” me rastin e publikimit të librit të saj të pare.

Por bukuroshja e televizionit nuk i ka shpëtuar as pyetjeve me “spec”.

PËR IBRAHIMOVIÇ – “Tani? Jam singëll. Unë kam gjithmonë e fejuar. Unë duhej të gjeja guximin për të gdhendur një hapësirë ​​për ta njohur veten thellë dhe për të bërë zgjedhje të rëndësishme, për të qenë në gjendje të isha vetëm në divan për të parë një film pa pasur nevojë t’i përgjigjesha askujt. Të jesh me një njeri të zënë me punë është e papranueshme për parimet e mia, me gjithë zgjedhjet në botë duhet të kesh qartësinë për të mos e vendosur veten në situata të gabuara.

PËR PUNËN – “Në fillim nuk ka qenë e thjeshtë. Një koleg më kishte thënë “të kanë marrë vetëm për gjoksin”, por sigurisht që nuk e lashë Sky për këtë arsye. Zgjodha të shkoj te Dazn sepse ishte një sfidë e re dhe se po ndjeja që tregu i televizioneve satelitore po ndryshonte”.


Shtuar 22.09.2020 17:51