Realit mund ti largohet një tjetër veteran, dy gjigandët e Serie A interesohen për Marcelon

Marcelo ka zgjuar interesimin e skuadrave të Serie A.

Braziliani i Real Madrid, Marcelo, duket se gëzon pëlqimin e dy skuadrave më të mira në Itali aktualisht.

‘AS’ raporton se Juventus dhe Inter të dyja kanë kontaktuar mbrojtësin e krahut të majtë.

Gjithsesi, është thënë se asnjëri klub nuk janë të gatshëm të barazojnë pagën aktuale të lojtarit.

Meqë Ferland Mendy i ka kërcënuar pozitën e titullarit, Marcelo thuhet të jetë i gatshëm për të shqyrtuar ofertat që e largojnë nga ‘Santiago Bernabeu’.


Shtuar 13.09.2020 08:48